הכשרות אקדמיות בתחום הייעוץ והדרכה

תוכניות אקדמיות ייחודיות המכשירות אנשים עם נסיון להיות מומחים במתן תמיכה, ייעוץ והדרכה לקבוצות, צוותים, ארגונים ויחידים. תוכניות בחסות אוניברסיטאות מובילות ומתאפיינות בבידול לעולם העבודה.

פיתוח צוות

שירות 'פיתוח צוות' מתמקד בהעצמה ושיפור היכולות של צוותים בארגונים, דרך סדנאות מקצועיות, חוויות קבוצתיות והדרכה אישית. אנו מעמיקים בכלים לשיפור תקשורת, ניהול זמן וסכסוכים לשם שיפור התפקוד והאפקטיביות הכוללת של הצוות.

פיתוח מנהלים

״פיתוח מנהלים״ היא שירות המציע פתרונות הדרכה ומאמנות למנהלים בכל רמות הארגון. השירות מעודד פיתוח כישורי ניהול והובלה, תוך שימת דגש על יצירת סביבת עבודה חיובית ויעילה.

פיתוח ארגוני

השירות 'פיתוח ארגוני' עוסק בייעוץ וליווי ארגונים לשיפור הביצועים והיעילות. פיתוח אסטרטגיות מותאמות אישית, הדרכה מקצועית לנהלים ופיתוח מיומנויות ניהול מתקדמות.

אימון וייעוץ אישי

אימון וייעוץ אישי שמיועד לעזור לך להשיג את המטרות שלך בחיים, תוך התמקדות בפיתוח כישורים אישיים ומקצועיים. התכנית כוללת סדנאות, הדרכה אישית ותמיכה מתמשכת.

ארגון במשבר

ארגון הוא אורגניזם, בהיותו כזה הוא עלול לחוות ירידות ועליות, הצלחות וכשלונות וגם משברים קשים. אירועים כאלה הם לא צפויים ועלולים לגרום להפרת האיזון בתוך ארגון זה ולעובדים שבו. מצב זה דורש התערבות מיידית בכדי לצמצם השלכות לא יעילות לארגון בדווח הרחוק. שירות ה- deprefing "דיבוב פסיכולוגי" הוא השיטה שבחזקתי שהינה מעולה ויעילותה מוכחת בטיפול ובצמצום נזקי משבר בארגון.